هنردوست گرامی لطفا قبل از خرید بلیت قوانین سایت را مطالعه فرمایید.

استرداد و تعویض بلیت پس از خرید به هیچ وجه امکان‌پذیر نمی‌باشد.

۱- انتخاب کنسرت و یا برنامه مدنظرتان از لیست مراسم ها: تاریخ و ساعت برنامه مورد نظر خود را با کلیک بر روی دگمه خرید آنلاین بلیت،‌ کلیک نمایید.

۲- انتخاب سانس و صندلی: صندلی و یا صندلی های مورد نظر خود بر طبق جایگاه و قیمت مورد نظر از نقشه نمایش سالن اجرا،‌ انتخاب نمایید.

۳- تکمیل و تایید سفارش: موارد مربوط به سفارش خرید بلیت را تکمیل کنید

۴- پرداخت: پس از انتخاب دکمه «پرداخت …» به سمت درگاه پرداخت هدایت می‌شوید (از سامانه خارج می شوید) و با ارائه مشخصات کارت بانکی خود، فرآیند پرداخت را تکمیل نمایید.

۵- بازگشت از درگاه پرداخت و خرید نهایی: پس از انجام عملیات پرداخت، اگر موفقیت آمیز باشد با شماره مرجع پرداخت به سامانه ۳بلیت برمیگردید و خرید شما تکمیل می شود و می توانید آن را چاپ نمایید. اما اگر به هر دلیل عملیات پرداخت ناموفق باشد، پیام خطا دریافت خواهید کرد و به دلیل اختلال، صدور بلیت از سامانه صورت نمی گیرد که در صورت کم شدن مبلغ از حسابتان نهایتاً ظرف ۴ ساعت از طرف بانک به صورت خودکار به حساب شما مسترد خواهد شد.

اگر برای اولین بار از سامانه ۳bilit خرید بلیت انجام می دهید به شماره همراه شما رمز عبور جهت مراجعه بعدی و یا دسترسی به گزارش خرید و یا شرح خرید بلیت و چاپ آن (در صورت انتخاب چاپ توسط خودم)، پیامک می شود و اگر قبلاْ نیز از سامانه خرید نموده اید نیز جهت یادآوری پیامک رمز عبور شما برایتان ارسال خواهد شد.

چاپ بلیت: در صورت انتخاب گزینه چاپ بلیت توسط خودم برای مشاهده و چاپ بلیت‌ها از قسمت بلیت و صورتحسابها با فرمت PDF و چاپ آن توسط خودتان، میتوانید بلیت خودتان را چاپ نمایید.

توجه: ابطال بلیت و عودت وجه: خرید اینترنتی بلیت به هیچ عنوان ابطال نمی شود و مبلغ قابل عودت نخواهد بود و همچنین جابه جایی روز و سانس و یا صندلی نیز امکانپذیر نمی باشد! پس در انتخاب روز و ساعت و صندلی دلخواه خود دقت نمایید!

نکته: اگر چند عدد بلیت میخرید همه بلیت ها برای مشخصاتی که وارد میکنید ثبت می‌شوند و حضور این فرد در برنامه جهت تحویل گرفتن بلیت‌ها ضروری‌ست. و اگر بلیت را برای فرد دیگری‌ می‌خرید بایستی مشخصات ایشان را وارد کنید.

لطفا در صورت وجود مشکل با پشتیبانی تماس بگیرید
پشتیبانی پرداخت صادرات:  ۲۷۶۳۶۰۰۰-۰۲۱

تمامی حقوق مادی و معنوی سامانه رزرو آنلاین بلیط کنسرت و برنامه های فرهنگی و رزرو آنلاین سالن های همایش و کنفرانس متعلق به موسسه فرهنگی و هنری صبای نور می باشد .